• slider nabor 2024

Witaminki dla Chłopczyka i Dziewczynki

witaminkiO tym, że warzywa i owoce są najlepszym źródłem witamin, wiedzą prawie wszyscy.

23 stycznia Artschoolowe Przedszkolaki z oddziału Warmia Towers również się o tym dowiedzą, bowiem tego dnia ogłaszamy

Dzień Warzyw i Owoców.

I to właśnie One – świeże i pachnące owoce i warzywa – będą naszymi bohaterami.
Będą gościć w zabawach, piosenkach i wierszykach, na stole i pracach plastycznych, a także w naszych strojach. Prosimy, żeby Artschoolowe Przedszkolaki ubrały się w kolorystyce odpowiadającej jakiemuś warzywu lub owocowi.

Obiecujemy, iż będziemy się bawić zdrowo, smacznie i kolorowo!!!

dzien babci i dziadka

Jak bardzo kochamy nasze Babcie i Dziadków wiemy doskonale. Jak tą miłość okazać, gdy brak nam słów? Artschoolowe Przedszkolaki spróbują tego dokonać 22 stycznia o godz. 15.00. Wtedy to w Przedszkolu Art School (oddział Warmia Towers) będziemy obchodzić Dzień Babci i Dziadka. Na przybyłych gości czekać będzie wiele atrakcji i pozytywnych emocji. Słodki poczęstunek umili pobyt, a występy artystyczne „chwycą za serce". Tego dnia będzie również możliwe zrobienie sobie zdjęcia z ukochaną Wnuczką lub Wnuczkiem.

W imieniu Dzieci serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków!!!

Teatr Narwal w Art School

zlotarybka

21 stycznia o godz. 9.30 Dzieci z Przedszkola Art School – oddział Warmia Towers - wyjadą na przedstawienie Teatru Narwal pt. „ Złota rybka". Jest to spektakl edukacyjny o charakterze interaktywnym, w którym mali widzowie biorą czynny udział. Jest on połączeniem gry żywo planowej i animacji lalkarskiej wypełnionej piosenkami nawiązującymi do tematu oraz studyjną muzyką.

„ Przed stu wiekami, gdzieś nad wielkim morzem...
W małej chatce na skraju lasu, żył Jakub wraz ze swą żoną Laurą.
Byli biedni, ale bardzo szczęśliwi. Jakub łowił ryby, a czasem przynosił Laurze małe bursztyny znalezione nad brzegiem morza. Żona w podzięce przędła nici i dziergała ciepłe swetry oraz skarpety, które ogrzewały zmarznięte stopy Jakuba podczas morskich wypraw. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie...".

Tak rozpoczyna się jedna z najbardziej znanych baśni, na której wychowało się wiele pokoleń. Uczy pokory i szacunku do otaczającego nas świata. Razem z rybakiem przemierzamy błękitne morze, próbujemy dokonać właściwych wyborów.

Już wkrótce CAPOEIRA W ART SCHOOL !!!

capoeira

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy Artschoolowe Dzieci na pokazowe zajęcia CAPOEIRY:

21 stycznia od godz. 9 – ej – oddział przy ul. Janowicza oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa.
22 stycznia od godz. 9 – ej – oddział Warmia Towers.

Zajęcia prowadzone będą przez Pana Marcina Lipskiego i Panią Beatę Rusak – instruktorów z wieloletnim doświadczeniem tej, wywodzącej się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej, sztuki walki.

Serdecznie zapraszamy!!!

camera

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż proponujemy Państwu zakup zdjęć Dzieci. Poniżej przedstawiamy szczegóły:

Pakiet I: zdjęcie grupowe, portret kolor, portret czarno – biały, zdjęcie z grzybkiem i zdjęcia małe – 20zł
Pakiet II: zdjęcia z pakietu I, kalendarz z magnesem, portret w ramce, portret duży – 35zł
Grafizacja - 10 zł
Grafizacja i zdjęcie na płótnie – 45zł

Przy zamówieniu pakietu, można domówić poszczególne zdjęcia w dowolnych ilościach.
Zapisy u Pań Wychowawczyń po wykonaniu zdjęć „próbnych".

Zdjęcia będą wykonywane w dniach:
- oddział Warmia Towers – Przedszkole i Żłobek – 13 stycznia,
- oddział Janowicza – szkoła i Przedszkole – 20, 21, 22 stycznia.

Zachęcamy również do zakupu zdjęć z Urodzin Art School i Balu Karnawałowego – po 16 stycznia.

Bal karnawałowy i IV-te urodziny Art School

balkarnawalowi-i-urodziny

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. W Przedszkolu art School również odbędzie się taki bal.

16 stycznia o godz. 10.00 Przedszkole Art School azmieni się w magiczne miejsce pełne księżniczek, piratów, króli, pszczółek, rycerzy i wielu innych bajkowych postaci.
Tego dnia wspólnie będą się bawić Dzieci z obu oddziałów Przedszkola. Na dzieci będą czekały zabawy przy muzyce oraz ciekawe konkursy. Spośród wszystkich uczestników zostaną wybrani Król i Królowa balu.
W tym dniu będziemy obchodzić IV Urodziny Art School. Zapraszamy swoich wychowanków tradycyjnie na artschoolowy tort urodzinowy oraz liczne NIESPODZIANKI!

Od 12 stycznia, u Pań wychowawczyń, będzie można otrzymać kupon zniżkowy na wypożyczenie stroju z Figlolandii.