walentynki 2020

14 lutego w Przedszkolu Art School i Radość odbędzie się prawdziwy, czerwony dzień miłości, przyjaźni i życzliwości!
W związku z obchodzonym Dniem Zakochanych odbędą się we wszystkich grupach zajęcia na temat przyjaźni, miłości oraz sposobów jej wyrażania.
  Aby Dzień Świętego Walentego różnił się od wszystkich pozostałych, prosimy o ubranie 14 lutego Dzieci na czerwono, różowo, bordowo…

Dzień Bezpiecznego Internetu

dzieninternetu
Dnia 13 lutego 2020 roku (czwartek) dzieci z grup 5A, 5B, 6A i 6B odwiedzi specjalny gość, Pan Policjant 😊
Porozmawiamy o tym, jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

Basen luty 2020

Szanowni Państwo!

Zajęcia na basenie z cyklu „Pływające Dzieciaki i Uczniowie” odbędą się w dniu 11 i 25 lutego.
Wyjazd ok. godz. 12.00. Powrót ok. godz. 14.45.

Potrzebne będą: strój kąpielowy, klapki, ręcznik, żel do mycia i „coś” do czesania.

Dzień Babci i Dzidka

dzienbabciidziadka2020

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadziusiów na uroczyste spotkania, które odbędą się w następujących terminach:

• 10 luty ( poniedziałek)- grupa 6A
  • 11 luty (wtorek)- grupy 5A, 6B
  • 12 luty (środa)- grupy 5B, 4
  • 13 luty (czwartek)- grupy 3A, 3B

Spotkania z terapeutami

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy Rodziców Dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju na spotkanie z Zespołem Terapeutów działających w naszych placówkach i Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Art – sukces” w Olsztynie, które odbędzie się 5 lutego w godz. od 15:00 do 17.00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School, ul. Dolna 16.
Spotkania będą miały charakter indywidualnej konsultacji ze specjalistami: psychologiem, logopedą, terapeutą SI, oligofrenopedagogiem, pedagogiem, fizjoterapeutą.
Podczas spotkań terapeuci dokonają Wielospecjalistycznej Oceny Poziomu Funkcjonowania Dziecka.
Prosimy o wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę, osobiście lub telefonicznie z Panią Pauliną – sekretariat w szkole 666-405-407.

Dyrektor Placówek Art School i Radość oraz Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Art – sukces”

Joanna Kileńska

Pomagamy czworonożnym przyjaciołom

can cats eat dog food header

Od 1 do 29
lutego rusza zbiórka karmy, posłań, zabawek i wszystkiego, co może przydać się psom i kotom z Olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt.
Zachęcamy do udziału w tej akcji charytatywnej i zdrowej rywalizacji między grupami.
Grupa, która zbierze najwięcej, tak potrzebnych zwierzętom rzeczy, zawiezie „podarki" do Schroniska.
Swoje upominki dla zwierząt można przynosić do Pań Wychowawczyń.