andzrejki
Szanowni Rodzice!!
29.11.2019 r., Dzieci z Przedszkoli Art School i Radość  będą obchodzić święto wróżb i czarów .
W tym magicznym dniu na naszych kochanych Przedszkolaków czeka moc atrakcji.
Wróżby , czary.. to temat przewodni ale również nie zabraknie gościa specjalnego…
Wróżki Gizeldy.

Pasowanie na Przedszkolaka

pasowanie
Dzieci z grypy 3A i 3B wraz z wychowawcami mają zaszczyt zaprosić Rodziców, na uroczystość:
Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się dnia 27.11.2019r.(środa) o godzinie 15:30.
Pasowanie będą miały dzieci, które nie chodziły wcześniej do naszego przedszkola.
Prosimy o galowy ubiór tego dnia.

Zajęcia sensoplastyczne

sensoplastyka
27 i 28 listopada w Przedszkolach Art School oraz Radość odbędzie się drugi cykl zajęć sensoplastycznych. W tym dniu czeka na Dzieci wspaniała zabawa. Będą mogły wąchać, dotykać i smakować produkty z którymi będziemy pracować.
Mile widziane fartuszki bądź „stroje robocze”.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
27.11 oraz 13.11 (zajęcia odrabiane) – 3A; 3B; 4 – latki
28.11 oraz 15.11 (zajęcia odrabiane) – 5A; 5B; 6A; 6B – latki

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

dzienmisia
26 listopada Dzieci z Przedszkoli Art School i Radość będą obchodziły
Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.
Prosimy, by w tym dniu wszystkie nasze Przedszkolaki przyniosły swoje ukochane misie.
To właśnie z nimi będą uczestniczyły w wielu zabawach i konkursach.
Nie zabraknie również wierszyków i piosenek o misiach oraz misiowych przysmaków.

Piżamowy Dzień Przedszkolaka

61AXrP8zjaL. SX466
20.11.2019r. Dzieci oraz Panie będą brały udział w piżamowym balu. Tego dnia odbędą się tańce- szybkie, wolne..
Nie zabraknie konkursów na najwyższą wieżę z poduszek , przejścia z poduszką na głowie, rzucania do celu oraz tańca przytulańca z poduszkami. Odbędzie się również pokaz piżamowej mody.
Tego dnia prosimy o ubranie się w piżamki oraz zabranie swojej ulubionej poduszki z domu.

Warsztaty graficzne w Galerii Sztuki BWA w Olsztynie

bwa olsztyn logo
„Z grafiką na Ty”
Warsztaty graficzne, podczas których dowiemy się, czym charakteryzuje się warsztat grafika oraz jak przebiega proces jego pracy. Porozmawiamy o grafice: Czym jest? Kto ją tworzy? Czym się charakteryzuje? Następnie uczestnicy stworzą własną kompozycję
z elementów wyciętych z tektury oraz innych naturalnych materiałów. Podczas kolejnych etapów pracy zostaną wprowadzone takie pojęcia jak: matryca, odbitka, techniki wklęsłe, wypukłe, płaskie.

Grupa 5A  - 19.11 (wtorek) . godz.10.15
Grupa 5B  - 13.11 (środa) . godz.10.15
Grupa 6A  - 27.11 (środa) . godz.10.15
Grupa 5A  - 21.11 (czwartek) . godz.10.15

Koszt warsztatów: 7zł
Drodzy Rodzice prosimy o przyniesienie dwóch biletów ulgowych na przejazd autobusem MPK.